Wyjazd w góry to jak przeniesienie się do innej krainy. Las, natura, cisza… Przyznaję, że jestem góroholoczką… Nie ważne czy jest jakiś szczyt do zdobycia, jaka jest pora roku, czy włóczę się z plecakiem na plecach, rowerem, czy na nartach… Zawsze jest to czas mojej wewnętrznej integracji, przeniesienia do innej krainy- JA i moja ścieżka.

Dzieląc się tym co jest mi najbliższe – GÓRY i JOGA, zapraszam Was do magicznego miejsca gdzie czas prawie się zatrzymał …wśród zieleni lasów, szumu drzew i górskiego potoku, w starym ponad 100-letnim budynku, w którym kiedyś była szkoła, znajduje się „Kraina Szeptów”. Dom znajduje się w Starym Gierałtowie we wschodniej części Ziemi Kłodzkiej, w dolinie Białej Lądeckiej, pomiędzy Górami Złotymi a Bialskimi.

Całkowicie relaksacyjny, kameralny i rodzinny weekend z jogą. Jeśli tylko zimowa aura dopisze, a zazwyczaj śnieg na tych terenach leży dość długo, połączymy praktykę jogi z jazdą na nartach biegowych. Nawet jeśli wcześniej nie mieliście możliwości doświadczenia jazdy na biegówkach to jest właśnie idealny moment by przekonać się jaka to frajda 😉

czytaj więcej