Bywają takie chwile, kiedy życie domaga się ode mnie zmiany, kiedy czuje że to już czas… Zastanawiam się wówczas co mam zrobić? Czasem pojawiają się wątpliwości, czasem opór, ale staram się odnaleźć w sobie odwagę, która przypomina mi że każda zmiana to rozwój, każda zmiana to inność rodząca nowe możliwości…

Podobnie jest z miejscem które teraz opuszczam – studio jogi, ATMOSFERA jogi. Początki były trudne, ale Wasza otwartość i zaufanie do mnie pomogły mi wzrastać i twórczo rozwijać się, nie tylko w jodze czy sztuce masażu, ale również w wielu aspektach życia… Odczuwam ogromną wdzięczność za czas spęczony tutaj, w Sieradzu, w Atmosferze jogi…

Studio jogi które stworzyłam, którego byliście cześcią ma teraz nową nazwę Yoga Studio Atman  i nowego właściciela, Aleksandra Staniucha (tel 783 669 793) i Monika Krysztofiak (tel 697 627 414).

Moja współpraca z Wami na tym etapie się kończy. Nadchodza zmiany w studiu, nowi właściciele, nowa nazwa, natomiast  atmosfera jogi w studio i joga sama w sobie pozostaje niezmienna. W imieniu dziewczyn zapraszam na zajęcia, ze mną prawdopodobnie spotkacie się w niedalekiej przyszłości gościnnie.

W związku z powyższym, chciałabym świętować z Wami wszystkie wspólne spędzone chwile! Te spędzone na wspólnej praktyce jogi, te na pogawędkach, na leżeniu na trawie, oddychaniu, na wspólnym tworzeniu i działaniu. Zapraszam na party które odbędzie się w piątek 28.06.2019 zaraz po koncercie Tomka (link do wydarzenia)
Będziemy leżeć w hamakach, rozmawiać, wspominać i cieszyć się chwilą 🙂 a będzie doprawdy smakowicie!

Zapraszam, WSTĘP WOLNY! jeśli masz ochotę przyjśc tylko na party zapraszam między godz 20:30 a 21…

pozdrawiam serdecznie

Namaste

Monika Gołębieska