Zapraszam Ciebie na Kryształową Ceremonię, duchową podróż w Świat magicznych dźwięków i kosmicznych instrumentów. Do krainy gdzie będziesz mógł odczuć siebie i doświadczyć Przestrzeni swojego SERCA, gdzie moc Uzdrawiających Pieśni, rozświetli Twoje Ciało i Duszę.

Zagrają dla Was nowe misy kryształowe, harfa kryształowa, gong TamTam, misy terapeutyczne oraz kamertony. Dodatkowo podczas koncertu usłyszysz takie instrument jak : kij deszczowy, grzechotki, sansule, tingsze, shrutibox a także usłyszysz mantry i otwierające serce pieśni, które otrzymałam w darze od wszechświata.

W trakcie koncertu koncentrujemy się głownie na swoim sercu, ciele i obecności w " Tu i Teraz " dostrajając się do uzdrawiających częstotliwości. Koncert to nie tylko czas na relaks ale także przestrzeń na doświadczanie siebie, swojej wielowymiarowej istoty.

Wspieram ten proces poprzez terapeutyczne esencje "AquaCrystal" są to kompozycje stworzone przeze mnie, na bazie krystalicznej wody ze źródła z pogórza izerskiego oraz olejków Young Living. Po koncercie będzie możliwość nabycia takich spirei.

KIEDY: 22 marca piątek godz 20.00
MIEJSCE : AtmoSfera Jogi al. Grunwaldzka 1c
Sieradz
WSTĘP : 40 zł (miejsce w chuście), 35 zł (miejsce na macie)
CZAS : ok 1.5 h

UWAGA : ilość miejsc ograniczona wymagane wcześniejsze zapisy pod nr tel: Monika 606 974120

Koncert poprowadzi :

Camila Vatral – prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Uzdrowicielka Rekonektywna, Artystka Intuicyjna. Pracuje z ciałem, tańcem, dźwiękiem, aromaterapią, masażami, ziołami i roślinami mocy. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęłam w 2012 roku do tej pory zagrała ok 600 koncertów w Polsce i zagranicą. Prowadzi autorskie warsztaty, masaże oraz koncerty z kryształowymi misami.

Więcej info na :
www.krysztalowyportal.pl

Category :